Ми відкрилися у 2010 році і вже тоді зрозуміли, що незалежно від виду свята кожне з них потребує координації, спланованості та концепції. За ці роки ми бездоганно вивчили святковий ринок Закарпаття і розуміємо, як зробити Ваше свято особливим та на всі 100% Вашим.

Уявімо, що ви закохані і захочете незвично для вас обох провести гарний вечір. Ви знаєте, що це має бути романтично та незабутньо, але виникає так багато «але», що ви боїтесь навіть розпочати діяти. Не варто боятися, погляньте, як це може бути і… телефонуйте!

Романтична вечеря «Загадкова романтика» from Студія «Родзинка» on Vimeo.

Ви кохаєте і знаєте, що саме вона має бути поруч з вами усе життя. Хіба це не привід, щоб зробити пропозицію руки та серця. А яка дівчина не мріє про те, щоб ця мить була казковою, чи як у кіно? А ви хочете, щоб і у вас було саме так? Тоді… телефонуйте!

Освідчення «Біла троянда» from Студія «Родзинка» on Vimeo.

Ми щасливі, коли до нас приходять закохані, які мріють про казку. Бо цю казку ми вміємо не тільки створити, але і втілити у життя. Ми завжди розуміємо усю відповідальність, коли починаємо працювати над весіллям, як це важливо для наречених та їх рідних. Саме тому працюємо над кожним весільно ретельно, детально та прискіпливо. Бо тільки при такому підході можна досягнути бездоганності навіть у самих дрібних деталях. Ви вірите в те, що ідеальне свято існує, коли над ним працюють люди, для яких їх робота – це вагова часточка їх життя? Телефон, скоріш за все, вже біля вас, то… телефонуйте!

Весілля «Скуштуйте любов» from Студія «Родзинка» on Vimeo.

Свята для діток – це особлива ніша наших свят. Вони важливі не тільки для малечі, але і для їх мам, які кожного разу так переживають за результат та реакцію своїх діток. Саме тому ми створюємо не просто дитячі свята, а справжню казку чи міні-кіно, в яке хочеться занурюватися і не виринати. І чи це хрестини чи вже маленькі ювілеї – не має жодного значення. Для кожної події ми створимо свою атмосферу враховуючи побажання мами або вподобань малюка. Ви вже бачили наші свята і в захваті від них – телефонуйте!

Турнір вісімки from Студія «Родзинка» on Vimeo.

Прозорість в роботі, толерантність, особливий підхід, вміння слухати побажання клієнта та перетворювати їх на особливі свята – це те, чим ми пишаємося і цінуємо. Кожен клієнт – особливий. Кожен проект – як для себе.

Хто розкаже про нас краще, ніж наші клієнти?

Агнета і Олег

VIDGUK_05

Робота з Родзинкою, зокрема з її керівником Оленою, залишила найприємніші і найяскравіші враження. Все відбулося чітко, сплановано і до сих пір, а з дати нашого весілля минуло уже 1,5 роки, викликає посмішку, коли згадуємо. Вважаємо, що найкращим відгуком про спільну роботу є готовність знову, але вже в більшій мірі, довіритися фахівцям своєї справи з «Родзинки»! Наші гості не могли не залишити своїх коментарів після свята: вони залишилися приємно враженими від навіть найменших дрібниць. До цього дня не можемо повірити в те, що організувати досить масштабне свято бездоганно – це реально, більше того – це трапилося 25 жовтня 2014 року, з нами, з легкої професійної руки родзинкової команди. Любимо вас і щоразу згадуємо.

Поліна та Антон

VIDGUK_02

Коли ми почали готуватись до нашого весілля, ми не знали нікого, хто займався послугами організації та проведення свят, тому мусили почати самі, і коли ми ДВА тижні не могли вирішити проблему з машиною, і зовсім не тому, що машини не було, справа в тому, що ми не могли зустрітись з людиною для передачі коштів за машину… Саме тоді і з’явилась Родзиночка, яка вирішила це питання за півгодини, показавши нам свою професійність, надійність, довіру і майстерність в своїй роботі, роботі, яку Вони люблять, а цей гарантований успіх!!! Це було видно в усьому, що Родзинка робила для нашого свята! Кожна, кожна маленька дрібничка була під підвищеним контролем професіоналів, тим самим зробивши наше весілля неймовірним та вишуканим! У цей день ми насолоджувались кожною хвилинкою, не переймаючись жодними питаннями щодо кухні, програми і всім іншим, про що ми навіть і не здогадуємось. Лише згодом ми зрозуміли, скільки нюансів пережили Родзенята в цей день!!! Дякуємо Вам, наші золоті Родзиночки!

Наталія та Федір

VIDGUK_04

Oчень ответственный коллектив, особенно в лице руководителя Елены Яремы. Полностью взяла на себя все хлопоты по организации. Вложила душу и все свое время, выложилась на 100% и результат не подвел! Праздник был незабываемым, всем гостям было комфортно, а в частности родителям. Ведь на Закарпатье принято, что родители молодых занимаются всеми организационными вопросами до свадьбы и во время проведения: вовремя торт привезти, вовремя начать веселье в ресторане, а все ли прибыли, а где тамада, второе на столах, горячее и так далее… Наши родители отдыхали и чувствовали себя гостями на празднике своих детей, а не участниками, которые в конце вечера не помнят: «А что уже все?!! Фух…» Зал был потрясающим, ведь декор и вкус у «Родзинки» отменный!!! Все было организовано на высшем уровне, все запланированное происходило вовремя, обо всех мелочах позаботились! А ведь мы были самыми первыми))) Мы очень рады и благодарны! Любим Вас, наша «Родзиночка», и желаем процветания и роста в вашем деле!

Христина та Сергій

VIDGUK_03

Доброго дня всім. Хочу поділитись з вами враженнями про незабутній день мого життя — одруження з моїм коханим чоловіком Сергієм. Наше весілля – це наче казка. Для мене цей день був наповнений приємними сюрпризами та незабутніми враженнями. Завдяки своєму чоловіку та команді студії свят Родзинка, цей день став справді незабутнім на початку нашого сімейного шляху. Цей день дійсно став для нас святом, адже ми насолоджувались кожною хвилиною дійства. Нас не турбували переживання чи все буде вчасно, чи все на місці, чи задоволені гості тощо, адже цим переймались наші помічниці – «родзиночки». Все було продумано й організовано на вищому рівні. Жодних нарікань чи зауважень. Після такого свята хочеться ще раз і ще раз повторювати цей день. Студія Родзинка ставиться з любов’ю до кожної деталі, і повірте, що ефект від цього бездоганний! З вдячністю за сприяння в організації нашого весілля, сім’я Федчик.

Ну що, Вам цікаво?

Наші контакти →

Зв’яжіться з нами і ми обов’язково створимо свято Вашої мрії!

весілля , організація весілля , ужгород , організувати весілля , весільний координатор , декор , студія родзинка