BOHO_01
BOHO_02
BOHO_03
BOHO_04
BOHO_05
BOHO_06
BOHO_07
BOHO_08
BOHO_09
BOHO_10
BOHO_11
BOHO_12
BOHO_13
BOHO_14
BOHO_15
BOHO_16
BOHO_17
BOHO_18
BOHO_19
BOHO_20
BOHO_21
BOHO_22
BOHO_23
BOHO_24
BOHO_25
BOHO_26
BOHO_27
BOHO_28
BOHO_29
BOHO_30

Скуштуйте Любов

Справжнє богемне весілля… Чи то, як його називають, Бохо. Як давно ми про нього мріяли! Як тільки ми познайомились із нашими нареченими – Оксаною та Стасом і запропонували їм кілька варіантів, то одразу ж почали тримати кулаки за те, щоб вони обрали саме цей стиль. Адже він так їм пасує!

І ми всі не помилились з вибором, адже вийшло весілля настільки неймовірним, скільки й незвичайним. В першу чергу, загальний формат був більше наближений до вечері на честь створення нової сім’ї, аніж до традиційного закарпатського обрядового весілля. По-друге, ми змогли втілити у декорі найсміливіші ідеї і застосувати найнезвичніші елементи. Чесно кажучи, іноді навіть складно було щось обрати із нестримного потоку ідей! Та й безпосередньо на локації люди були щиро здивовані масштабом нашого робочого процесу і поступового перетворення бази відпочинку у справжній ресторан під відкритим небом.

Наразі до вашої уваги – декілька фотографій з локації, зроблених одразу після останніх наших приготувань перед приїздом наречених. Незабаром ви зможете побачити фотографії та відео з церемонії та вечірнього торжества, коли над гостями засяяли численні метри гірлянд, а територія вбралась в тепле світло безлічі свічок. А зараз… Пориньте разом із нами у неймовірний світ Бохо!

Напрямок: Весілля